logotyp

O naszej firmie

Toolmax sp. z o.o. powstał w 2011 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na precyzyjną i profesjonalną obsługę form wtryskowych.

Dzięki determinacji i doświadczeniu całego zespołu oraz zaufaniu ze strony klientów, dynamicznie rozwinęliśmy się i ugruntowaliśmy naszą pozycję na rynku.

Na początku 2017 roku przenieśliśmy się do nowo wybudowanej siedziby w Białych Błotach, co pozwoliło na zwiększenie możliwości produkcyjnych. Obecnie zatrudniamy około 50 pracowników z wieloletnim doświadczeniem w produkcji i obsłudze form wtryskowych, a wdrożone przez nas inwestycje pozwalają na obsługę form o wadze do 20 ton.

Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę od kontaktu handlowego poprzez pełną konstrukcję i produkcję, aż do momentu testów i uruchomienia formy u klienta.

Posiadamy precyzyjną strategię, odważne podejście do inwestycji i świadomość zmieniających się potrzeb rynkowych. Optymalna struktura organizacyjna i innowacyjne podejście pozwalają na szybkie podejmowanie decyzji. Kładziemy nacisk na profesjonalną obsługę, kompleksowe działanie oraz elastyczność w stosunku do oczekiwań klientów.

Odbiorcami naszych produktów i usług są klienci z rynku polskiego i światowego, głównie z branż automotive, AGD, budownictwa i elektronicznej.

Oferujemy:

Modyfikacje

form wtryskowych do 20 ton

Produkcja

nowych form wtryskowych do 20 ton

Naprawy

i regeneracje form wtryskowych

Serwis

form u klienta

Usługi frezowania

(elementów do 15 ton) i EDM (elementów do 6 ton)

Spawanie

laserowe i grawerowanie
Potrzebujesz sprawdzonego partnera w przemyśle?

Podczas produkcji wszystko musi działać płynnie – nawet najdrobniejsze elementy. Każdy problem może boleśnie odbić się na wynikach przedsiębiorstwa. Dlatego warto mieć zaufanego partnera, który będzie wsparciem przy każdym wyzwaniu. Tacy jesteśmy my – oferujemy nie tylko szeroką gamę usług, ale też najwyższą jakość i elastyczność oraz profesjonalną obsługę klienta. Chcesz sprawdzić, co możemy Ci zaoferować?

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który usprawniamy i systematycznie rozwijamy. Zapewnia to najwyższą jakość świadczonych usług oraz gwarantuje satysfakcję klientów z powierzonych projektów.

Wszystko to sprawia, że możemy konkurować z najlepszymi na rynku.

Tylko najlepsi kreują rzeczywistość dlatego kładziemy nacisk na profesjonalną obsługę, kompleksowe działanie i elastyczne podejście do oczekiwań klientów.
Optymalna struktura organizacyjna pozwala na szybkie podejmowanie decyzji oraz dynamiczne reagowanie na zmiany zachodzące na rynku.

Kontakt
ul. Narzędziowa 6
86-005 Białe Błota
Pełen kontakt